RCI OEiZ MSK OLMAN

RCI OEiZ MSK OLMAN
Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w OlsztynieRegionalne Centrum InformatyczneOśrodek Eksploatacji i Zarządzania Miejską Siecią Komputerową OLMAN
Olsztyńska Miejska Sieć Komputerowa OLMAN jest siecią metropolitalną o charakterze naukowo-akademickim. Umożliwia ona łączność teleinformatyczną instytucjom naukowym, edukacyjnym, oświatowym, kulturalnym oraz administracji publicznej w Olsztynie i mniejszych miejscowościach województwa  warmińsko-mazurskiego (Braniewo, Ełk, Ostróda).
OLMAN jest jedyną uczelnią w regionie posiadającą rozległą sieć teleinformatyczną opartą w przeważającej większości na własnych światłowodach oraz własnej kanalizacji, która ciągle jest rozwijana.

Osiągnięcia 
więcej
Dziedziny zainteresowań 
więcej
Sieć 
więcej

Kontakt:
Regionalne Centrum Informatyczne Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego,Ośrodek Eksploatacji i Zarządzania Miejską Siecią Komputerową OLMANPowi±zane projekty PIONIERa:
emiter, PIONIER Wideokonferencje, PLATON , Sieć PIONIER
Aktualności

W dniach 12-13 sierpnia 2019 roku w siedzibie PCSS obywa się pierwsza konferencja Kolegium Programowego PlatonTV. W spotkaniu udział biorą przedstawiciele poszczególnych jednostek Konsorcjum PIONIER.

wicej

Od 25 kwietnia 2016 r., w każdy poniedziałek, środę i piątek, zapraszamy na premierowe odcinki krótkich programów naukowych na portalu PlatonTV. Wśród nich znajdzie się sześć zupełnie nowych - „Przełomowy moment”, „Nienaukowe pasje naukowców”, „Nauka młodych”, „W prostych słowach”, „Platon Cafe”, „Naukowe pasje niezwykłych ludzi” oraz istniejący już „PlatonTV Flash”. Materiały produkowane są przez studia telewizyjne PlatonTV, należące do Konsorcjum PIONIER.

wicej
Dostawy sprzętu w projekcie PLATON
W siedzibach Partnerów projektu „Platforma Obsługi Nauki – PLATON” rozpoczęły się dostawy sprzętu w ramach przetargów dla Usług kampusowych oraz Usługi powszechnej archiwizacji.
wicej
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>
Kalendarium
<< grudzień 2021 >>
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
  
  
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
  

Sieć PIONIER
mapa PIONIER